Royal Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortailPočetna stranicaLatest imagesRosterGalleryPretražnikRegistracijaCB Rules By iToxLogin

 

 Aplikacija - COD2

Go down 
Autor/icaPoruka
DaNgeRou
Gost




Aplikacija - COD2 Empty
PostajNaslov: Aplikacija - COD2   Aplikacija - COD2 Icon_minitimesub kol 22, 2009 12:09 am

- Ime i prezime: Nikola
- Dob: 16
- Xfire: nixiss
- Grad/Drzava: Sveti Ivan Zelina/Hrvatska
- Nick: DaNgeRouS
- Ex klanovi: Nis posebno da spominjem ali sam razbio recimo DND,Stream'Clan,Imperiale s drugim klanovima.
- CB Link ( hid ):
- Lan-able ( yes/no ): no
- Placanje servera ( yes/no ): Zavisi,kriza je Wink

Prezime necu davat po webovima,lako se upoznamo ako upadnem. Igram full dugo cod2,uglavnom rulam po pubovima i tu i tamo koji war. Mogu reci da mi je KAR specijalnost. Na waru igram sto vise timski,skor me tolko ne zanima...headset mi je riknuo ali cu ga nabaviti ponovo.
[Vrh] Go down
gmzR

gmzR


Broj postova : 13
Age : 30
Lokacija : nizaP <-----
Oruzje : all around
Registration date : 04.06.2009

Aplikacija - COD2 Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija - COD2   Aplikacija - COD2 Icon_minitimesub kol 22, 2009 1:44 am

bok bok. a di ti je human id? player id ? da vidimo log... a dnd stream i imperiale su ovak dosta jaki klanovi xD
[Vrh] Go down
DaNgeRou
Gost




Aplikacija - COD2 Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija - COD2   Aplikacija - COD2 Icon_minitimesub kol 22, 2009 7:25 pm

Pa stavio sam link ali je ocito forum malo zblesiran pa ne radi...

Imam key duze vremena al nisam igrao zbog obaveza a i nije bilo nekih ozbiljnijih CB klanova.

PID:
HID:
[Vrh] Go down
DaNgeRou
Gost




Aplikacija - COD2 Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija - COD2   Aplikacija - COD2 Icon_minitimesub kol 22, 2009 7:27 pm

Opet ne radi...pa kako da link stavim kad se ne prikazuje...ajde dodaj me na xfire
[Vrh] Go down
DaNgeRou
Gost




Aplikacija - COD2 Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija - COD2   Aplikacija - COD2 Icon_minitimesub kol 22, 2009 7:28 pm

Treba bi edit staviti...evo tis amo broj:

HID: 3241929
[Vrh] Go down
Sponsored content





Aplikacija - COD2 Empty
PostajNaslov: Re: Aplikacija - COD2   Aplikacija - COD2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aplikacija - COD2
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kzu CoD2
» reg(cod2)
» snpR CoD2
» pick ass'o cod2
» vEKs CoD2 [ODBIJEN]

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Royal Clan :: Gosti :: Regrutacije (OTVORENE)-
Forum(o)Bir: